JAK DZIAŁAMY

wspolpraca tytul

Współpracę z Państwem zaczynamy od spotkania się i zapoznania z Państwa oczekiwaniami.
Na tym etapie służymy już wiedzą doradczą, przedstawimy dostępne możliwości techniczne, zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania w wersji zarówno ekonomicznej jak i bardziej zaawansowanej, jednak zawsze spełniającej wymogi bezpieczeństwa zgodne z Polskimi Normami.

 

Razem z Państwem ustalamy zakres wykonywanych prac. Ważne jest to dla obydwu stron ze względu na to, że Państwo będziecie wiedzieli jakie prace i w jakim zakresie zostaną wykonane, a dla nas będzie to wiążące pod względem różnych rozwiązań technicznych jak np. trasy przewodów, czy sposób połączenia elementów instalacji. Oczywiście późniejsze zmiany będą również możliwe, jednak mogą czasem wiązać się z dodatkowymi kosztami, dlatego zawsze staramy się przedstawić Państwu na samym początku maksymalną ilość niezbędnych informacji i propozycji rozwiązań, aby podjęte decyzje spełniały Państwa oczekiwania względem instalacji elektrycznej.

 

Po ustaleniu zakresu wykonywanych prac przystępujemy do realizacji. Rozpoczynamy od schematu obiektu. Jeśli nie posiadają go Państwo, wymierzamy obiekt, przygotowujemy proporcjonalnie zwymiarowany rzut, który będzie bazą dla dalszych działań, a finalnie jednym z elementów końcowej dokumentacji na płycie CD. Na schemat nanosimy wszystkie wcześniej ustalone szczegóły takie jak gniazda, łączniki, wypusty ect. Na tym etapie jeśli to możliwe rozszerzamy kontakt z Państwem o drogę elektroniczną, poprzez którą przesyłamy wszystkie ustalenia na schemacie do Państwa ponownej oceny „na spokojnie” w domu. Jeśli nie będzie dodatkowych korekt, przystępujemy do  realizacji etapu wykonawczego instalacji.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim jakością wykonania, oraz dbałością o terminowość realizacji. Nasze doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie bardzo efektywnych metod działania, łączących jakość wykonania i sprawną realizację zlecenia.
Podczas prac po każdym dniu, oraz na koniec realizacji zlecenia zawsze po sobie sprzątamy, aby jakakolwiek Państwa wizyta w obiekcie, poza czasem naszej obecności nie odbywała się w warunkach utrudnionych.

 

Po zakończeniu prac przygotowujemy dla Państwa dokumentację użytych materiałów, schematy połączeń, dokumentację fotograficzną, oraz zalecenia użytkowania instalacji.

Dokumentacja dostępna na nośniku CD lub pendrive (Państwa wybór).