O NAS

o nas2

IES to zespół osób związanych z branżą elektryczną poprzez kierunkowe wykształcenie, wykonywany zawód w powiązaniu z zainteresowaniami i hobby. Mamy doświadczenia w wielu dziedzinach związanych z elektrycznością, od instalacji elektrycznych domowych, poprzez instalacje przemysłowe, utrzymanie ruchu po nowoczesną technikę oświetleniową i odnawialne źródła energii.

Członkowie naszego zespołu współpracowali przy budowie wielu obiektów przemysłowych, m.in. Electrolux, Colgate, Nifco, Broen.
Branża mieszkaniowa to współpraca z firmami deweloperskimi, oraz klientami indywidualnymi (domy jednorodzinne, remonty mieszkań na terenie Dolnego Śląska). Wszyscy posiadają uprawnienia elektryczne w zakresie montażu, remontu, konserwacji i obsługi urządzeń i instalacji elektrycznych do 1 kV i powyżej 1 kV.

Świadczymy szerokie spektrum usług elektrycznych charakteryzujących się dokładnością wykonania, profesjonalnym podejściem do realizacji, dobrym i merytorycznym kontaktem z klientem. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Oferujemy swoje usługi klientom indywidualnym, oraz biznesowym.

My to po prostu lubimy!

o nas,2

Komentarze są wyłączone.